studio salve
wnętrza
0   /   100

O pracowni

o pracowni

Pracownia opiera swoje fundamenty na zasadach sztuki klasycznej, umiejętnie łącząc ją ze sztuką XXI wieku, co czyni zaprojektowane wnętrza ponadczasowymi. Studio Salve zapewnia unikalne oraz holistyczne podejście do projektowanej przestrzeni. Wierzymy, że analiza potrzeb mieszkańców przestrzeni jest drogą do tworzenia funkcjonalnych, atrakcyjnych i zapraszających wnętrz.

Nasze projekty cechują się przywiązaniem do detalu. Uwzględniając techniczną i historyczną tkankę przestrzeni, projektujemy unikalne elementy skrojone na miarę danego wnętrza tj. meble wolnostojące, przeszklenia, zabudowy, boazerie etc., a także wyszukujemy i zlecamy renowację starych mebli z różnych epok.

W pracowni skupiamy się nie tylko na projektowaniu pięknych wnętrz, ale również na projektowaniu doświadczeń. Dlatego też podczas pracy skupiamy się na zaangażowaniu wszystkich zmysłów. Cenimy sobie wrażliwość na naturalne właściwości materiałów, grę światła i cienia oraz na przedmioty, które niosą ładunek emocjonalny.

Bazując na doświadczeniu, wykształceniu oraz nieustannej praktyce w projektowaniu, przetwarzany przestrzeń w gotowe do zamieszkania miejsce.